Κρεμαστή: Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το τουρνουά Junior κατηγορίας Ε3 (φωτό)

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το τουρνουά Junior κατηγορίας Ε3, στις εγκαταστάσεις του Ομίλου Αντισφαίρισης Πεταλούδων στην παραλία Κρεμαστής και στην Rhodes Tennis Academy . Το τριήμερο, από την Παρασκευή 29/09/2017 μέχρι και την Κυριακή ήταν συναρπαστικό και τα παιδιά έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό. Το αγωνιστικό επίπεδο ήταν αρκετά ανεβασμένο και δόθηκε η ευκαιρία στα παιδιά της Ρόδου να αγωνιστούν με παιδιά από Αθήνα – Κω και Κάλυμνο.

Συνολικά πήραν μέρος 120 παιδιά από ομίλους της Ρόδου, Κω, Καλύμνου, Χαιδάριου, Χαλκίδας, Πετρούπολης, Κερατσινίου, Αιγάλεου, Σαλαμίνας, Πάρνηθας, Αγ. Αναργύρων, Περιστερίου (Παλάσκας).  Το ΔΣ του ομίλου ευχαριστεί για την συνδιοργάνωση τον ΔΟΠΑΡ καθώς επίσης και την Rhodes Tennis Academy για την άψογη συνεργασία. Οφείλουμε να ευχαριστήσουμε τους χορηγούς του τουρνουά:

·         Blue Star Ferries (έκπτωση 40% σε όλους τους αθλητές και συνοδούς που μετακινήθηκαν)

·         Hotel Evi (δωρεάν διαμονή στους αθλητές και στους συνοδούς)

·         Sissitio

·         Στάνη

·         Λογιστικό γραφείο Σταματάκης Στέλιος

·         Λογιστικό γραφείο Κουκιάς Μιχάλης

·         Μελισσοκομική Δωδεκανήσου (χορηγός ενέργειας)

·         RODOGAZ

·         Cobel ABEE (χορηγία σε  μπλουζάκια)

Επίσης ευχαριστούμε τους εθελοντές Σαμαρείτες για την ιατρική κάλυψη των αγώνων, τον γιατρό Φραγκούλη Κωνσταντίνο και το Δημοτικό διαμέρισμα Κρεμαστής για τον περιμετρικό καθαρισμό των γηπέδων, καθώς και τον κύριο Βασίλη Καϋμενάκη για τις φωτογραφίες που έβγαλε.

Τα αποτελέσματα ανα κατηγορία είναι:

ΑΓΟΡΙΑ 12

1)ΓΙΑΝΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)

2)ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΑ (ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

3) ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΟΑ ΚΩ)

3)ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΑΓ. ΣΟΥΛΑ ΡΟΔΟΥ)

ΑΓΟΡΙΑ 14

1) ΤΣΙΓΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΑΙΡΙΣΗΣ)

2)ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΟΑ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

3) ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ (ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

3)ΠΡΕΝΤΙΤΣ ΜΑΡΚΟΣ (ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)

ΑΓΟΡΙΑ 16

1)  ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (RHODES TENNIS ACADEMY)

2) ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΔHMΗΤΡΗΣ (ΑΟΑ ΑΙΓΑΛΕΩ)

3)ΒΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛΑΣΚΑΣ)

3)ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12

1) ΤΣΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

2)ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

3)ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ)

3)ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 14

1)ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ(ΑΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ)

2)ΠΙΤΣΙΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ(ΟΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ)

3)ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΟΑ ΑΙΓΑΛΕΩ)

3)ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΑΣ Η ΠΑΡΝΗΘΑ)

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 16

1)ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΔΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)

2)ΤΣΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΟΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ)

3)ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ (ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ)

3)ΣΚΟΥΡΜΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΟΑ ΚΩ)

Περισσότερες φωτό εδώ