Ρόδος: Οι υποψήφιοι Δήμαρχοι και οι συνδυασμοί τους

photo-politikon2

 

«ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με υποψήφιο Δήμαρχο τον Χατζηδιάκο Φώτιο

του Στέργου, με 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αταβύρου, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αφάντου, 9 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού, 8 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καμείρου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Λινδίων, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων, 33 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ρόδου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους δημοτική κοινότητα Αρχαγγέλου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ασκληπιείου, 12 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αφάντου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Έμπωνας, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Θεολόγου, 12 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ιαλυσού, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλάθου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλυθιών, 9 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κοσκινού, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κρεμαστής, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λάρδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λίνδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαλώνας, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαριτσών, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μασσάρων, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παραδεισίου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παστίδας, 16 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ρόδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Σορωνής, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Φανών, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αγ. Ισιδώρου, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Απολλακιάς, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Απολλώνων, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αρνίθας, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αρχίπολης, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Βατίου, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Γενναδίου, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Δαματριάς, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Διμυλιάς, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Ιστρίου, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Καλαβάρδων, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κατταβιάς, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κρητηνίας, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Λαέρμων, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Λαχανιάς, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Μεσσαναγρού, 1 υποψήφιος τοπικός συμβούλους Μονόλιθου, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Πλατανίων, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Προφύλιας, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Πυλώνας, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Σαλάκου, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Σιαννών και 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλου Ψίνθου.
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΡΟΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΒΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ-ΣΑΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ
ΚΑΛΑΕΝΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΤΑΒΥΡΟΥ)
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΤΑΒΥΡΟΥ)
ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ-ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΤΑΒΥΡΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΔΙΑΚΟΥ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΠΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΑΦΑΝΤΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΚΗΠΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΚΟΚΚΟΝΟΥ-ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΔΗΜΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΤΣΙΚΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΙΑΛΥΣΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΪΒΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΣΕΡΓΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ
ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΜΕΙΡΟΥ)
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΜΕΙΡΟΥ)
ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΜΕΙΡΟΥ)
ΦΛΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΚΑΜΕΙΡΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΝΔΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΛΙΝΔΙΩΝ)
ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΛΙΝΔΙΩΝ)
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΛΙΝΔΙΩΝ)
ΠΙΝΝΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΛΙΝΔΙΩΝ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΜΜΩΝΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ)
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ)
ΤΡΕΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)
ΙΝΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)
ΣΤΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΓΓΕΛΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΡΙΦ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΡΑΜΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΑΒΒΑ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΙΟΤΤΟΥ-ΚΩΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ (ΖΩΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΥ-ΡΟΔΙΤΗ ΦΛΩΡΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΚΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΛΥΜΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΠΕΤΡΑ-ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΠΙΝΝΙΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΠΟΚΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΣΕΧΡΕΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΤΣΙΠΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΕΚΛ. ΠΕΡ. ΡΟΔΟΥ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΑΡΓΥΡΟΥ-ΡΟΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΑΜΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΑΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΡΟΚΟΠΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΡΓΑΚΗ ΚΥΡΑΝΙΑ του ΑΓΑΠΗΤΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΑΧΟΣ του ΗΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΓΑΜΒΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ–ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΔΡΑΚΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΛΟΓΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΛΩΝΑ-ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΡΟΜΗΘΕΑ
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΟΥΚΑ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΙΛΙΑΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΖΙΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΕΒΔΑΛΑΚΗ-ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΚΟΥΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΛΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΑΛΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΕΜΙΡΟΓΛΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑΣ του ΝΤΟΥΡΜΟΥΣ
ΚΑΚΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑ
ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΣΤΑ
ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΟΥΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ-ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΙΚΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΘΟΥ
ΚΑΝΥΧΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΕΛΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΞΙΠΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΦΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΣΙΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΟΣΜΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΒΛΑΣΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑ ΝΙΚΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΦΩΤΙΟΥ
ΛΟΡΕΝΖΟΥ-ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΠΑΝΤΕΛΗ ΑΡΤΕΜΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΓΚΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΜΟΥΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΛΑΓΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΟΔΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΑΚΚΟΥ-ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΔΟΥ
YOUNG JUDITH LEES (JUDY) του JOSEPH
ΚΑΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΠΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΜΝΗΝΟΓΛΟΥ-ΣΑΒΒΑΪΔΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΧΟΥΙΡΗ ΒΑΝΕΣΣΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΩΝΑΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΑΚΚΑΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΡΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ-ΘΩΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΖΕΡΒΟΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΣΤΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΗΛΙΕΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
ΞΙΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ
ΣΚΟΥΜΠΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΜΑΝΕΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ
ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΤΣΕΝΤΖΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΟΣΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΙΚ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΟΡΦΩΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΣΧΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΣΤΗΒ) του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΠΑΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΕΛΕΠΗ-ΚΟΣΜΑ ΦΛΩΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ-ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΗΛΙΑ
ΓΑΛΟΥΖΗΣ ΜΙΚΕΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ-ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ (ΜΑΡΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΟΡΧΑΝ
ΠΑΓΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΡΩΝΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΖΑΝΕΤΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΙΜΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΝΙΑΤΗ-ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΞΑΝΘΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΩΝ
ΑΡΦΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΣΚΛΑΒΟΥΡΗ-ΓΙΩΡΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΒΟΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΟΥΛΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΤΣΑΒΑΡΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΕΡΝΑΡΗ-ΑΓΡΕΛΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΙΣΣΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΝΙΘΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
ΜΕΓΓΙΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΣΑΒΒΑ
ΠΙΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΑΛΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΛΑΣΤΟΥ
ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΣΦΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΙΟΥ
ΚΑΛΑΠΟΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΔΙΑΓΟΡΑ
ΛΑΧΑΝΙΑΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
BOOMSMA MARK του WALTER
ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
ΣΑΡΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΤΡΙΟΥ
ΒΟΥΚΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΓΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΚΚΙΑΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΜΙΧΑΗΛ του ΗΛΙΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΟΥΡΕΝΤΙΝ ΦΙΛΙΣ του ΣΑΛΗ
ΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΙΓΡΟΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΕΡΜΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΗΝΑΓΟΡΑ
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΝΑΓΡΟΥ
ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΩΜΑ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΞΙΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ
ΚΟΝΙΣΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΙΛΙΑΣ
ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΦΟΡΟΖΗ-ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΝΑΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΟΙΚΟΥΤΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΛΑΚΟΥ
ΑΓΓΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΑΓΡΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΝΝΩΝ
ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΙΝΘΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«ΡΟΔΙΑΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ» με υποψήφιο Δήμαρχο τον Χατζηευθυμίου Χατζή του Νικολάου, με 2 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου, 2 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αταβύρου, 8 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αφάντου, 5 ποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καμείρου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Λινδίων, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων, 34 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ρόδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αρχαγγέλου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ασκληπειού, 12 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αφάντου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Θεολόγου, 8 ποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ιαλυσού, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλάθου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλυθιών, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κοσκινού, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κρεμαστής, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λάρδου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαλώνας, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαριτσών, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μασσάρων, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παραδεισίου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παστίδας, 16 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ρόδου , 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Σορωνής, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Φανών, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Απολλακιάς, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αρνίθας, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αρχίπολης, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Βατίου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Γενναδίου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Διμυλιάς, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κατταβιάς, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κρητηνίας, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Μεσαναγρού, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Μονόλιθου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Πλατανίων, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Σαλάκου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Σιαννών και 2 υποψήφιους τοπικούς σύμβουλο Ψίνθου. Το έμβλημά του αποτελείται από ένα ρόδι στο κέντρο του οποίου διακρίνεται το γεωγραφικό περίγραμμα της νήσου Ρόδου, από το οποίο ξεκινούν 10 ακτίνες προς την περίμετρο αυτού, παράλληλα με το πάνω αριστερό τεταρτημόριο εγγράφεται με κεφαλαία γράμματα η επωνυμία του συνδυασμού ΡΟΔΙΑΚΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ και στο κάτω μέρος αυτού εγγράφεται η λέξη ΡΟΔΗ, ως συντομογραφία της επωνυμίας.
Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Ρόδου
Χατζής Χατζηευθυμίου του Νικολάου

Υποψήφιοι για το δημοτικό συμβούλιο του δήμου Ρόδου
Εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου
1

ΛΟΥΛΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2

ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Ατταβύρου
1

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΤΑΡΙΑ ΧΑΝΝΕΛΕ ΤΟΥ ΜΠΙΟΡΣ ΣΤΙΚ ΧΕΝΔΡΙΚ ΜΙΚΑΕΛ

Εκλογική περιφέρεια Αφάντου
1
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2
ΔΙΑΚΙΔΗ ΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3
ΚΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ
4
ΚΟΥΜΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5
ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
7
ΣΠΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8
ΤΣΙΧΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού

1
ΔΙΑΚΑΝΘΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ
2
ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ ΤΟΥ ΡΑΜΑΖΑΝ
3
ΜΙΧΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4
ΠΙΤΣΟΥΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5
ΧΑΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας
1
ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2
ΛΟΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
3
ΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
5
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
6
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Καμείρου
1
ΚΟΥΤΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2
ΠΟΚΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3
ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Εκλογική περιφέρεια Λινδίων
1
ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
2
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3
ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου
1
ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2
ΜΗΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3
ΣΑΒΒΟΥΤΑΚΗΣ-ΚΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
Εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων
1
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2
ΑΤΣΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3
ΓΕΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4
ΚΑΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
5
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΚΕΥΟΥ
6
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Ροδίων
1
ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
2
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3
ΑΤΤΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4
ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7
ΓΙΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
8
ΓΛΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
9
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
11
ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
12
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
13
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ (ΛΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
14
ΚΑΤΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15
ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΥ
16
ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΗ) ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
18
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
19
ΜΗΝΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
20
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΛΗΔΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21
ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ (ΠΕΛΟΠΑΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
23
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ
24
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΗΣΑΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
25
ΠΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
26
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
27
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
28
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
29
ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΑΛΕΚΟΥ
30
ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
31
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
32
ΤΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
33
ΦΕΣΙΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ ΧΑΤΖΗ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
34
ΧΑΝΔΑΚΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
Υποψήφιοι για τις δημοτικές κοινότητες
Δημοτική κοινότητα Αρχαγγέλου
1
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2
ΔΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ TOY ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3
ΚΟΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ TOY ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5
ΣΑΡΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ TOY ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Δημοτική κοινότητα Ασκληπειού
1
ΓΙΑΝΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
2
ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3
ΠΕΤΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Δημοτική κοινότητα Αφάντου
1
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΔΙΑΚΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3
ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
4
ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5
ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΑΡΡΕΝΟΥ
6
ΜΟΣΧΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
7
ΜΠΑΡΜΠΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8
ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
9
ΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
10
ΠΕΡΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11
ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12
ΨΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοτική κοινότητα Θεολόγου
1
ΓΕΩΡΓΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2
ΣΤΑΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική κοινότητα Ιαλυσού
1
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2
ΚΟΝΤΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (TOΛΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΚΙΡΚΕΜΠΗ ΘΑΡΡΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4
5
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΠΡΟΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8
ΦΡΑΝΤΖΙΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική κοινότητα Καλάθου
1
ΒΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2
ΓΕΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3
ΣΩΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4
ΨΑΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Δημοτική κοινότητα Καλυθιών
1
ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2
ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3
ΝΙΚΟΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4
ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ ΚΑΡΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5
ΣΙΑΡΜΠΑ ΑΡΓΥΡΩ – ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6
ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Δημοτική κοινότητα Κοσκινού
1
ΑΓΑΠΗΤΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
3
ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4
ΜΕΓΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5
ΣΔΡΕΓΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6
ΦΙΑΜΠΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ
7
ΧΑΤΖΗΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
Δημοτική κοινότητα Κρεμαστής
1
ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
2
ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ
3
ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοτική κοινότητα Λάρδου
1
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2
ΚΟΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3
ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5
ΠΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
Δημοτική κοινότητα Μαλώνας
1
ΚΟΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3
ΛΟΝΤΑΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4
ΜΟΥΣΤΑΚΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Δημοτική κοινότητα Μαριτσών
1
ΚΑΣΕΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
2
ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3
ΜΑΛΩΤΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
4
ΜΠΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5
ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΘΕΩΔΟΡΟΥ
Δημοτική κοινότητα Μασσάρων
1
ΛΟΥΠΠΟΥ KΛΕΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2
ΛΟΥΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΠΑΧΟΥ
3
ΝΙΚΗΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4
ΠΑΝΤΕΛΛΙΔΗ ΜΑΝΩΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ
5
ΤΖΟΥΒΑΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Δημοτική κοινότητα Παραδεισίου
1
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2
ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3
ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΥ-ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΟΣΧΟΛΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4
ΜΠΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5
ΦΩΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ TOY NIKOΛΑΟΥ
Δημοτική κοινότητα Παστίδας
1
ΒΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
2
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3
ΦΤΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δημοτική κοινότητα Ροδίων
1
ΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2
ΖΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
3
ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
4
ΚΙΚΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5
ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
6
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7
ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ
9
ΞΕΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
10
ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
11
ΠΙΖΗΜΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
12
ΣΚΟΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
13
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15
ΧΑΒΙΑΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16
ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΙΟΥ
Δημοτική κοινότητα Σορωνής
1
ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΣΤΟΥΛΙΝΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΛΙΟΥ
3
ΞΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ
Δημοτική κοινότητα Φανών
1
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
2
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ

Υποψήφιοι Τοπικών Κοινοτήτων
Τοπική Κοινότητα Απολακκιάς
1
ΛΕΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
Τοπική Κοινότητα Αρνίθας
1
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Αρχίπολης
1
ΚΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ
2
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ HΣΑΙΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βατίου
1
ΦΑΚΙΟΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα Γεννάδι
1
ΣΚΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα Διμυλιάς
1
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κατταβιάς
1
ΚΕΦΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΜΟΛΕΝΣΚΗΣ (ΣMOΛΕΣΚΟΣ) ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
3
ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Κρητηνίας
1
ΓΙΩΡΓΑΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ
2
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μεσαναγρού
1
ΓΚΙΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2
ΚΟΥΜΠΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3
ΠΙΖΗΜΟΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4
ΣΤΕΦΑΝΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μονολίθου
1
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2
ΣΠΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

Τοπική Κοινότητα Πλατανιών
1
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
Τοπική Κοινότητα Σαλάκου
1
ΒΑΓΙΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2
ΦΡΟΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σιαννών
1
ΠΑΡΙΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Τοπική Κοινότητα Ψίνθου
1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΥΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2
ΣΤΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

«ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ – ΙΣΟΤΙΜΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ – ΙΣΟΡΡΟΠΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ», με υποψήφιο Δήμαρχο τον Καρίκη Ευστράτιο (Στράτο) του Ιωάννη, με κανένα υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο στην εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αταβύρου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αφάντου, 12 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού, 8 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καμείρου, κανένα υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο στην εκλογική περιφέρεια Λινδίων, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων, 36 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ρόδου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αρχαγγέλου, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αφάντου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Θεολόγου, 12 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ιαλυσού, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλάθου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Καλυθιών, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κοσκινού, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κρεμαστής, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λάρδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαλώνας, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Έμπωνας, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαριτσών, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μασσάρων, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παραδεισίου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παστίδας, 16 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ρόδου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Σορωνής, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ψίνθου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λίνδου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Απολλακιάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Αρχίπολης, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Γενναδίου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Διμυλιάς, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κατταβιάς, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Κρητηνίας, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Μονόλιθου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Πλατανίων, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Σαλάκου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Σιαννών, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αγίου Ισιδώρου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Απολλώνων, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Καλαβαρδών, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Φανών, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Λαέρμων, 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Πυλώνος, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ασκληπειού, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Λαχανιάς. Το έμβλημά του αποτελείται από ένα πουλί και ένα ήλιο ανάμεσα στα φτερά με χρωματισμό γαλάζιο, πορτοκαλί, κίτρινο και πράσινο.

Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Ρόδου
Καρίκης Ευστράτιος (Στράτος) του Ιωάννη.

Υποψήφιοι για το δημοτικό συμβούλιο του δήμου Ρόδου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΤΑΒΥΡΟΥ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΡΡΕ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΙΩΡΓΟΥ – ΚΑΤΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΔΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΤΑΣΣΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΟΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΠΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
ΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑ-ΥΠΑΠΑΝΤΗ του ΝΙΚΗΤΑ-ΜΙΧΑΗΛ
ΣΤΑΓΚΑΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΦΙΡΟΓΛΑΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΟΣΧΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ(ΒΕΡΑ) του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ – ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ-ΚΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΥ) του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΙΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ(ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΕΛΛΙΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΙΓΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΟΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΕΧ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΙΖΕΤ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΟΘΗΤΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
ΣΤΕΡΓΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΑΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Δημοτική Κοινότητα ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΦΑΝΤΕΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΓΙΑΣΙΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
ΠΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΗΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΛΑΜΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ

Δημοτική Κοινότητα ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΟΥΜΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΠΠΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΣΟΥΡΔΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δημοτική Κοινότητα ΕΜΠΩΝΑΣ
ΖΙΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΦΟΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΦΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
ΓΕΩΡΓΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΣΤΑΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΚΙΛΑΣΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΚΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
ΜΑΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ- ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
7. ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΒΕΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΣΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΝΕΖΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΑΛΑΘΟΥ
ΕΛΛΗΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΗΤΣΗΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΓΓΕΛΙΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
ΚΩΣΤΑ- ΦΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΤΟΚΟΥΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΟΥΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΛΟΨΥΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΧΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
ΤΣΟΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΙΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΜΑΤΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
ΠΑΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΟΦΡΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΤΑΚΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΧΑΗΛ

Δημοτική Κοινότητα ΛΑΡΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΛΙΝΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΣΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΙΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΥΓΚΡΑΣ ΚΙΜΩΝ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
ΛΑΜΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δημοτική Κοινότητα ΜΑΛΩΝΑΣ
ΑΜΠΕΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΗΝΑΙΔΑ ΑΙΡΙΕΒΑ του ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΤΡΙΜΠΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΜΑΡΙΤΣΩΝ
1. ΚΟΥΛΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΚΩΣΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δημοτική Κοινότητα ΜΑΣΣΑΡΩΝ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
ΦΩΤΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
ΤΕΖΑΡΗ-ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΦΡΑΓΚΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΣΣΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα Ρόδου

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΕΒΛΟΥΝΤΕ (ΕΜΥ) του ΜΟΥΣΤΑΦΑ
ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΟΥΝΤΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΡΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ -(ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΗ ΜΕΡΣΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΠΟΝΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΙΛΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΡΟΔΙΤΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΡΟΔΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΨΑΡΟΥΛΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΣΟΡΩΝΗΣ
ΚΑΣΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΨΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΦΑΝΩΝ
ΚΟΜΙΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΑΝΑ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ -ΜΙΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΩΣΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΡΧΙΠΟΛΕΩΣ
ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
1. ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΡΑΣΙΩΤΗΣ- ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΛΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΚΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ–ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ
1.ΖΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΗΣ του ΙΜΠΡΑΗΜ
ΖΑΝΝΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΑΝΝΕΤΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ- ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΤΤΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΛΑΕΡΜΩΝ
ΚΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΛΑΧΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ

Τοπική Κοινότητα ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ
ΗΡΩΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΘΩΜΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΘΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ
ΙΣΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα ΠΥΛΩΝΟΣ
1.ΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΡΤΗ ΦΑΙΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΣΑΛΑΚΟΥ
ΚΕΦΑΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΛΑΤΕΛΛΑΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Τοπική Κοινότητα ΣΙΑΝΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΣΑΒΒΑ-ΠΑΝΤΑΛΕΩΝ

Τοπική Κοινότητα ΨΙΝΘΟΥ
1.ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

«ΡΟΔΟΣ ΠΟΡΕΙΑ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ» με υποψήφιο Δήμαρχο τον Υψηλάντη Γεώργιο του Εμπεδοκλή, με 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου, 1 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αταβύρου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αφάντου, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καμείρου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Λινδίων, 2 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων, 30 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ρόδου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αρχαγγέλου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ασκληπειού, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αφάντου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λάρδου, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Λίνδου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαριτσών, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παραδεισίου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παστίδας, 16 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ρόδου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Σορωνής, 2 υποψηφίους τοπικούς συμβούλους Αγίου Ισιδώρου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Απολλακιάς, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Αρχίπολης, 2 υποψηφίους τοπικούς συμβούλους Γενναδίου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Δαματριάς, 3 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Διμυλιάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Καλαβαρδών, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Κρητηνίας, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Λαχανιάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Μονόλιθου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Πλατανιών, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Προφύλιας, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Σιαννών και 4 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Ψίνθου.

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗ, υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι Ρόδου κατά εκλογική περιφέρεια και κατ΄ αλφαβητική σειρά επωνύμων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΒΑΔΑΛΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΝΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΜΕΡΣΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΡΜΑΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΕΛΩΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΓΙΑΝΝΕΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΠΑΚΡΥΣΙΩΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΑΤΤΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΖΩΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ (ΒΕΛΗΣ)

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΤΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

ΠΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΛΙΓΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΜΠΙΛΛΙΑ – ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΤΡΙΓΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΑΛΑ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΝΑΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΒΑΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΟΥΒΙΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΟΠΠΑ ΒΑΛΑΣΙΑ (ΒΑΛΙΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΚΑΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΣΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ (ΣΚΕΥΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΗΤΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΜΙΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΝΗ-ΝΤΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΙΚΟΛΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΑΡΡΗ – ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΡΜΠ Μ. ΚΑΣΣΕΝΤ ΤΟΥ ΑΜΠΤΟΥΛΧΑΝΤ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Ακολουθούν οι υποψήφιοι σύμβουλοι των δημοτικών κοινοτήτων κατά δημοτική κοινότητα και κατ΄ αλφαβητική σειρά

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΩΓΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ

ΚΛΗΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΣΟΦΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

ΓΙΩΡΓΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑ

ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΔΟΥ

FINN JOAN TOY ROBERT

ΜΠΑΡΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΤΩΝΑ -ΠΕΤΡΟΥ

ΣΑΒΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΑΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΧΡΙΣΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΕΤΕΙΝΑΡΑΚΗ-ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

PORCELLI STEFANO TOY VITO (ΠΟΡΤΣΕΛΛΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)

ΑΝΤΩΝΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

ΘΥΡΗ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΜΑΝΤΑ- ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΥΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗ – ΖΑΒΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΙΑΝΗΣ ΓΙΟΥΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ

ΜΗΤΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΡΗΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΣΚΑΡΤΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΟΥΒΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΙΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΤΙΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ-ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΡΩΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΓΚΑΛΟΣ)

Ακολουθούν οι υποψήφιοι σύμβουλοι των τοπικών κοινοτήτων κατά τοπική κοινότητα και κατ΄ αλφαβητική σειρά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΙΣΙΔΩΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΠΟΛΛΑΚΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΛΗΜΕΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΠΕΡΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ

ΜΠΟΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΚΩΣΤΑ -ΜΑΓΓΙΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΠΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΣΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ

ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΧΑΝΙΑΣ

ΜΑΚΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΑΒΒΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΛΙΘΟΥ

ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΦΑΙΔΡΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΩΝ

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΥΛΙΑΣ

ΑΣΠΡΗ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΝΝΩΝ

ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΔΟΛΙΑ ΑΡΓΥΡΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΡΟΔΟΥ» με υποψήφιο Δήμαρχο τον Πότσο Καλετό (Τάκη) του Κωνσταντίνου, με 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Αρχαγγέλου, 1 υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο στην εκλογική περιφέρεια Αταβύρου, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ιαλυσού, 6 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καλλιθέας, 4 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Καμείρου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Λινδίων, 2 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Νότιας Ρόδου, 7 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Πεταλούδων, 25 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους στην εκλογική περιφέρεια Ρόδου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Αρχαγγέλου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Κρεμαστής, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαλώνας, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Μαριτσών, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παραδεισίου, 3 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Παστίδας, 14 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ρόδου, 5 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Σορωνής, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Απολακκιάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Αρχιπόλεως, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Γενναδίου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Δαματριάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Κρητηνίας, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Λαέρμων, 1 υποψήφιο εκπρόσωπο τοπικής κοινότητας Λαχανιάς, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Μεσανάγρου, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Πυλώνας, 1 υποψήφιο τοπικό σύμβουλο Σαλάκου, 2 υποψήφιους τοπικούς συμβούλους Ψίνθου.
ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΑΤΑΒΥΡΟΥ

ΠΕΖΟΥΒΑΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ,

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ,

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ,

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ,

ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΟΥΚΑ,

ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΠΟΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ,

Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΜΕΙΡΟΥ

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

ΜΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

Εκλογική Περιφέρεια ΛΙΝΔΙΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ,

Εκλογική Περιφέρεια ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ,

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,

Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ,

ΚΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΠΑΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ,

ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ,

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

Εκλογική Περιφέρεια ΡΟΔΟΥ

ΑΜΕΡΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ,

ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ,

ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ,

ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΙΟΡΔΑΝΗ,

ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ,

ΚΟΝΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ-ΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ,

ΚΟΝΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ,

ΚΩΤΣΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ,

ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΖΑΝ του ΑΛΗ,

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΑΒΒΑ,

ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ,

ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ,

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

ΠΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ,

ΠΙΝΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ,

ΠΥΡΛΙΜΠΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ,

ΤΣΙΚΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ,

Δημοτική Κοινότητα Αρχαγγέλου

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ,

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ (ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

Δημοτική Κοινότητα Κρεμαστής

ΒΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ,

ΔΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,

ΣΜΑΡΑΓΔΙΟΥ ΜΑΡΙΚΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΤΖΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,
Δημοτική Κοινότητα Μαλώνος

ΚΟΥΣΟΥΛΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ,

ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

ΣΩΤΗΡΗΣ-ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ,

Δημοτική Κοινότητα Μαριτσών

ΒΑΣΙΛΩΤΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ,

ΚΑΣΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΛΟΥΚΑ,

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ,

Δημοτική Κοινότητα Παραδεισίου

ΚΑΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ,

ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ,

ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ,

Δημοτική Κοινότητα Παστίδας

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ,

Δημοτική Κοινότητα Ρόδου

ΒΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ,

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ,

ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ,

ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ,

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ,

ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ,

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ,

ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ,

Δημοτική Κοινότητα Σορωνής

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ,

ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ,

ΚΑΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ,

ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ,

Τοπική Κοινότητα Απολακκιάς

ΚΟΥΠΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ,

ΠΕΡΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ,

Τοπική Κοινότητα Αρχιπόλεως

ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ,

Τοπική Κοινότητα Γενναδίου

ΛΕΒΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΜΗΝΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Δαματριάς

ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Κρητηνίας

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Λαέρμων

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Λαχανιάς

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Μεσαναγρού

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Πυλώνας

ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Σαλάκου

ΛΥΤΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,

Τοπική Κοινότητα Ψίνθου

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ,

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΣΤΕΡΓΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ksepa-vas