Super League: Πρωτάθλημα «φωτιά» από την 4η έως την 11η αγωνιστική

CA1714434CA7AAF2A54339FD400AD117

Στο Αγρίνιο θα ταξιδέψει ο ΠΑΟ στην 1η αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος για να αντιμετωπίσει τον Παναιτωλικό. Τον Πανιώνιο θα υποδεχθεί στο Φάληρο ο ΟΣΦΠ, ενώ ο ΠΑΟΚ θα κοντραριστεί στην Τούμπα με την Ξάνθη.

Στο Αγρίνιο θα ταξιδέψει ο ΠΑΟ στην 1η αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος για να αντιμετωπίσει τον Παναιτωλικό. Τον Πανιώνιο θα υποδεχθεί στο Φάληρο ο ΟΣΦΠ, ενώ ο ΠΑΟΚ θα κοντραριστεί στην Τούμπα με την Ξάνθη.

Αναλυτικά η 1η αγωνιστική της Superleague για την σεζόν 2015-16:

Ομάδα Β-ΠΑΣ Γιάννινα

Πανθρακικός-Αστέρας Τρίπολης

ΠΑΟΚ-Ξάνθη

Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός

ΑΕΚ-Πλατανιάς

Καλλονή-Ηρακλής

Ατρόμητος-Ομάδα Α

Ολυμπιακός-Πανιώνιος

– Με«ομάδα Α» την Κασσιόπη και «ομάδα Β» την Βέροια πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας. Η απόφαση, που οφείλεται στις ανοιχτές υποθέσεις αυτών των ομάδων στα πειθαρχικά όργανα του ποδοσφαίρου ελήφθη δια περιφοράς από 12 ομάδες. «Λευκό» ψήφισε ο Αστέρας, ενώ δεν ψήφισε ο Ατρόμητος.

– Η Κέρκυρα αντιμετωπίζει κίνδυνο υποβιβασμού λόγω της απόφασης της Επιτροπής Επαγγελματικού Αθλητισμού η οποία εισηγήθηκε την αποβολή της από το πρωτάθλημα λόγω εικονικής μεταβίβασης μετοχών.

– Η Βέροια η οποία κατηγορούνταν για προκαθορισμό αποτελέσματος του αγώνα με τον Ολυμπιακό που διεξήχθη στις 6/1/2013 αθωώθηκε όπως και οι επίσης κατηγορούμενοι Γ. Αρβανιτίδης και Γ. Λαναρής σε πρώτο και σε δεύτερο βαθμό, όμως ο Λεβαδειακός, «προσέφυγε στο Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ, κατά της αποφάσεως της Επιτροπής Εφέσεων της ΕΠΟ για την ΠΑΕ Βέροια».

– Κλειδάριθμους για να μην παίζουν εντός έδρας την ίδια αγωνιστική έπειτα από αιτήματα του καναλιού που έχει τα τηλεοπτικά δικαιώματα πήραν οι Ολυμπιακός, Ατρόμητος και Αστέρας Τρίπολης, ενώ έπειτα από αίτημα της αστυνομίας για λόγους ασφαλείας κλειδάριθμους πήραν οι Παναθηναϊκός και ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Ηρακλής.

– Στις πρώτες αγωνιστικές, όπως γίνεται τα τελευταία χρόνια, αποφεύχθηκαν τα ντέρμπι, ενώ κατά τον καταρτισμό του προγράμματος δεν θα ορίζονται την ίδια ημέρα ο Παναθηναϊκός με τον Ολυμπιακό, όταν παίζουν και οι δύο εντός έδρας.

– Η σέντρα στο νέο πρωτάθλημα θα γίνει στις 22 Αυγούστου και ο α’ γύρος θα ολοκληρωθεί στις 21 Δεκεμβρίου. Ο β’ γύρος θα ξεκινήσει στις 2 Ιανουαρίου και θα ολοκληρωθεί στις 17 Απριλίου. Τα play off θα διεξαχθούν από4-22 Μαΐου.

– Το πρώτο ντέρμπι της προσεχούς σεζόν θα πραγματοποιηθεί στην 4η αγωνιστική (19-20-21 Σεπτεμβρίου), οπότε και ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί στην Τούμπα την ΑΕΚ. Ο Δικέφαλος του Βορρά έχει στην έδρα του και τα άλλα δύο ντέρμπι, με Ολυμπιακό (6η αγωνιστική) και Παναθηναϊκό (8η αγωνιστική). Την 11η αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί το ντέρμπι των «αιωνίων» με γηπεδούχο τον ΠΑΟ.

Αναλυτικά τα ντέρμπι του πρωταθλήματος 2015-16:

4η αγωνιστική ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 19-21/9 2015

6η αγωνιστική ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 3-5/10 2015

7η αγωνιστική Ολυμπιακός – ΑΕΚ 17-19/10 2015

8η αγωνιστική ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 24-26/10 2015

9η αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 31/10-2/11 2015

11η αγωνιστική Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός 21-23/11 2015

19η αγωνιστική ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 23-25/1 2016

21η αγωνιστική Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ 6-8/2 2016

22η αγωνιστική ΑΕΚ – Ολυμπιακός 13-15/2 2016

23η αγωνιστική Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 20-22/2 2016

24η αγωνιστική ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 27-29/2 2016

26η αγωνιστική Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 12-14/3 2016

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική
22-23-24/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

2η Αγωνιστική
29-30-31/8/2015
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική
12-13-14/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α

4η Αγωνιστική
19-20-21/9/2015
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

5η Αγωνιστική
26-27-28/9/2015
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

6η Αγωνιστική
3-4-5/10/2015
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική
17-18-19/10/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

8η Αγωνιστική
24-25-26/10/2015
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική
31/10 & 1-2/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική
7-8-9/11/2015
ΟΜΑΔΑ Α – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική
21-22-23/11/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική
28-29-30/11/2015
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική
5-6-7/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

14η Αγωνιστική
12-13-14/12/2015
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

15η Αγωνιστική
19-20-21/12/2015
ΟΜΑΔΑ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

16η Αγωνιστική
2-3-4/1/2016
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική
9-10-11/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. – SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α

18η Αγωνιστική
16-17-18/1/2016
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΗΡΑΚΛΗΣ

19η Αγωνιστική
23-24-25/1/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

20η Αγωνιστική
30-31/1 & 1/2/2016
Α.Ε.Κ. – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
6-7-8/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική
13-14-15/2/2016
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική
20-21-22/2/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

24η Αγωνιστική
27-28-29/2/2016
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

25η Αγωνιστική
5-6-7/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

26η Αγωνιστική
12-13-14/3/2016
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.

27η Αγωνιστική
19-20-21/3/2016
ΟΜΑΔΑ Β – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.

28η Αγωνιστική
2-3-4/4/2016
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – Α.Ε.Κ.

29η Αγωνιστική
10/4/2016
ΟΜΑΔΑ Β – SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. – ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

30η Αγωνιστική
17/4/2016
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α – Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.